Pomoc - Cashcollector

Potrzebujesz pomocy lub masz wątpliwości?

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania i doradzą najlepsze rozwiązania.

Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie?

Pozostajemy do Twojej dyspozycji, by rozwiać wszelkie wątpliwości.

Nasza platforma wspiera odzyskiwanie należności w Polsce, jak również we wszystkich krajach Unii Europejskiej. W każdym z krajów dysponujemy współpracującym z nami prawnikiem, aby skutecznie odzyskać Twoje pieniądze.
Skontaktuj się z nami na biuro@cashcollector.eu. Współpracujemy z siecią wykwalifikowanych prawników w różnych krajach. Sprawdzimy, czy i jak możemy Ci pomóc.
Za korzystanie z platformy należy opłacać jedynie wybrany abonament. Kwota jest stała, niezależnie od ilości czy wartości faktur. Dodatkowe opłaty – za wpis sądowy i pełnomocnictwo – występują wyłącznie w momencie składania pozwów i wynikają z przepisów prawa. Kwoty są kalkulowane każdorazowo przez prawnika w momencie składania pozwu. Jednorazowo pobieramy opłatę dodatkową od pozwu za obsługę i wysyłkę niezbędnych dokumentów, które należy dostarczyć do sądu.
Nie. Jesteśmy w stanie zająć się każdą sprawą, bez minimalnej kwoty należności.
Tak. Nieopłacenie kolejnego okresu spowoduje, że wykupiony abonament dobiegnie końca zgodnie z terminem ważności. Pamiętaj jednak, że rezygnacja z abonamentu w momencie trwania spraw sądowych powoduje utratę możliwości reprezentowania przed sądem. W związku z tym zalecamy, aby najpierw skontaktować się z nami na adres: biuro@cashcollector.eu.
Tak. Nasze rozwiązanie wspiera windykację sądową. W kilku prostych krokach bezpośrednio w aplikacji uzupełniasz informacje, na podstawie których w Twoim imieniu złożymy skuteczny pozew. Nie musisz się martwić o przygotowywanie skomplikowanych formalności.
Dochodząc Twoich należności, nasz prawnik wyliczy wszystkie należne odsetki i opłaty. W przypadku skutecznej windykacji całość należnej kwoty wraca do Ciebie. W Cash Collector opłacasz wyłącznie abonament.