O nas - Cashcollector
ludzie biznesu stojacy w pomieszczeniach

Zaufaj doświadczeniu

Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy poszukiwali sprawnego narzędzia do samodzielnego odzyskiwania kwot z nieopłaconych faktur. Wiemy, w jak wielu sytuacjach windykacja we współpracy z kancelarią prawną jest nieopłacalna lub bardzo utrudniona i jak wyzwaniem mogą okazać się bariery językowe czy kwestie prawne w windykacji międzynarodowej. Dlatego też oprócz naszego rozwiązania, które zbudowaliśmy na podstawie własnych potrzeb oraz wielu lat doświadczenia, możesz liczyć na nasze wsparcie w rozwiązywaniu spraw za granicą. Współpracujemy z siecią prawników ze wszystkich krajów UE.

Z potrzeby własnej

Cash Collector to innowacyjne rozwiązanie stworzone z potrzeby własnej założyciela i prezesa spółki – Łukasza Weimanna. Polski przedsiębiorca i inwestor z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu poszukiwał skutecznego rozwiązania, które usprawni przepływy finansowe spółek i odciąży właścicieli firm w dochodzeniu swoich należności w etyczny, a jednocześnie profesjonalny sposób. Tak, aby mogli skupić się w pełni na rozwoju swojej działalności. Łukasz Weimann zdobywał swoje doświadczenie m.in. w branży spedycyjno-transportowej, gdzie problem z nieterminowymi płatnościami jest szczególnie powszechny.

synergia ponad granicami umozliw 2

Nasze wartości

Subtitle Icon
Business-icon
Innowacyjność
Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy w pełni zautomatyzowany, a przede wszystkim skuteczny system windykacyjny wykorzystujący algorytmy Machine Learningu, które dobierają efektywne, skrojone na miarę rozwiązania do każdej sprawy.
Subtitle Icon
Business-icon
Profesjonalizm

Nasi prawnicy pozostają do dyspozycji Klientów podczas całego procesu sądowego. Nieustannie monitorując przepisy windykacyjne, kierujemy się obowiązującą etyką zawodową, a nasze działania są w pełni dostosowane i zgodne z przepisami prawa na terenie UE.

Subtitle Icon
Business-icon
Doświadczenie

Cash Collector to wykwalifikowany zespół specjalistów, którzy od lat zajmują się sprawnym odzyskiwaniem należności. Współpraca z gronem prawników w niemal wszystkich krajach Unii Europejskiej pozwala nam na skuteczne dochodzenie należności za granicą

Subtitle Icon
Business-icon
Transparentność

Budujemy długotrwałe relacje i nie stosujemy praktyk ukrytych kosztów. Całość odzyskanej kwoty wraz z odsetkami powraca bezpośrednio do naszych Klientów, którzy płacą jeden, stały abonament, niezależnie od ilości prowadzonych spraw.

Subtitle Icon
Business-icon
Nowoczesność

Pragniemy, by nasi Klienci kontrolowali swoje finanse w najwygodniejszy dla siebie sposób. Dlatego udostępniliśmy nasze rozwiązanie w postaci aplikacji na telefon. Nasza platforma jest również dostępna przez każdą przeglądarkę.